Wpisz login i hasło, następnie kliknij zaloguj się.

Kliknij zarejestruj się by założyć konto na doop.pl
Interviews
Forum
Ateliers
Articles
Our artists
Events
Publication

Chodnik - Szyb - W starym ogrodzie coś się pojawiło Senny las 2 - Tancerka -  - Akt -
Do Redakcji: czy w Polsce nie ma nikogo kto by mógł to...
Obrazy - OK. Lecz Galeria popsuta !!!
Yes,it is a pity we can not view our pictures here...

Art gallery, paintings, sculpulture, free archive for every one.

Outstanding
Painting and Graphick
Stained glass
Sculpture
Other
PC Graphick
 
Inform about news:
 
 
Art Gallery - paintings, sculpulture.

Art Gallery promote
young artist. Give
no limited access to
put your paintings,
sculpulture in
our website.
We give you
free website aswell.
www.
YourName.doop.com
 
KOLEJNY SUKCES BONDAROWICZA
 
BONDAROWICZ (Data: 2006-11-20 11:06:11)

Miło mi poinformować, że twórczość Marcina Bondarowicza, współpracującego również z naszą Galerią Sztuki została po raz kolejny zauważona i wyróżniona.


W międzynarodowym konkursie poświęconym rysunkowi satyrycznemu oraz krótkiej formie komiksowej - Competition of a Caricature and a Short Alternative Comic Strip "Zikison" 2006 (Serbia) w kategorii rysunku bez słów II nagrodę zdobył Marcin Bondarowicz.

Pierwsza nagroda przyznana została rysownikowi z Ukrainy [Vladimir Kazanevsky]. Trzecie miejsce zajął Juan Matias Loiseau (Tute) z Argentyny. Kompletna lista laureatów Competition of a Caricature and a Short Alternative Comic Strip "Zikison" 2006.Jest to kolejna nagroda Marcina Bondarowicza przyznana w tym roku. Jego udział w międzynarodowych konkursach przyniosły kolejno Brązowy Medal w The 2nd WINE International Invitation Cartoon Exhibition CHINY oraz nagrodę specjalną w The International Competition of Graphic Humour FOR pro FOR 2006 organizowanym w Pragdze – Czechy.


W artystycznym dorobku młodego artysty znalazły się również liczne wyróżnienia. Do najważniejszych zaliczyć należy: Konkurs na logo Akcji Odnowy Szpitala Dziecięcego w Krakowie 2006 gdzie autor znalazł się wśród 10 –ciu finalistów oraz Konkurs Wydawnictwa Labirynt BOOX - ANTOLOGIA [OBCY] 2006. Jeszcze w tym roku planowane jest wydanie specjalnego albumu w którym znajdą się prace Bondarowicza. Sukcesem zakończył się też udział w tegorocznej edycji International Cartoon Contest "Spirito di Vino 2006'. Konkurs adresowany był do artystów młodej generacji. Mogli uczestniczyć w nim rysownicy, który ukończyli 18, ale nie skończyli 35 lat. Wśród finalistów tegorocznej edycji znalazły się prace dwóch Polaków, w tym Marcina Bondarowicza.


 
Startuj DOOP.PL | Dodaj do ulubionych | Poleć nas znajomym | Kontakt | Regulamin | Pomoc
Wszystkie prawa zastrzeżone przez doop.pl©