Wpisz login i hasło, następnie kliknij zaloguj się.

Kliknij zarejestruj się by założyć konto na doop.pl
Interviews
Forum
Ateliers
Articles
Our artists
Events
Publication

Chodnik - Szyb - W starym ogrodzie coś się pojawiło Senny las 2 - Tancerka -  - Akt -
Obrazy - OK. Lecz Galeria popsuta !!!
Yes,it is a pity we can not view our pictures here...
Shocking collection of body parts. Hey, too bad we can...

Art gallery, paintings, sculpulture, free archive for every one.

Outstanding
Painting and Graphick
Stained glass
Sculpture
Other
PC Graphick
 
Inform about news:
 
 
Art Gallery - paintings, sculpulture.

Art Gallery promote
young artist. Give
no limited access to
put your paintings,
sculpulture in
our website.
We give you
free website aswell.
www.
YourName.doop.com
 
PAIL WITH DOOPART- DOOP LONDON
 
doopart (Data: 2013-03-13 19:24:38)

 

'KNOCK ART'

18 kwiecień/ 24 maj/ 14 czerwiec

Polish Jazz Cafe POSK- 238- 246 King Street, London, W6 0RF


Drodzy państwo,


tej wiosny PAiL ma zaszczyt zaprosić Was na nowy cykl interdyscyplinarnych wydarzeń artystycznych pt. 'KNOCK ART', którego pierwsza edycja odbędzie się w Polish Jazz Cafe POSK w okresie od kwietnia do czerwca 2013.


Zaprosiliśmy do współpracy najodważniejszych młodych twórców z dziedziny teatru, wizualnego i muzycznego performensu oraz filmu, którzy w swoich artystycznych poszukiwaniach nie boją się łamać form czy poruszać kontrowersyjnych tematów. Oto 'KNOCK ART' czyli artyści w natarciu!


Cykl wydarzeń 'KNOCK ART' odbędzie się w trzech rundach:


Runda #1- 18 kwietnia- będzie wieczorem teatralnym. Zaprezentujemy 'Rumunów' w reżyserii Margot Przymierskiej czyli adaptację sztuki Doroty Masłowskiej “Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku”. Spektakl jest eksploracją bi-lingualnych możliwości tekstu z udziałem polskich i międzynarodowych aktorów, a wszystko w oprawie scenograficznej składającej się z video projekcji. Wieczór będzie wbogacony występem dj Tru Feel'a, który zabierze was w podróż poprzez muzyczny wszechświat inspirowany hip-hopem lat 90tych, bluesem, klasycznymi kompozycjami oraz dźwiękami otaczającymi nas na codzień. Tongue twisting theatre & live dj set!


Runda #2- 24 maja- pod przemożnym wpływem wiosny przemienimy podziemia Jazz Cafe w krainę tętniącą soczystymi kolorami i fakturami. Daj się zawieść do samego środka wizualnych i emocjonalnych przeżyć za sprawą Paulski'ego i jego nano projekcji połączonych z eksperymentalną muzyką eklektycznej punkowo-jazzowej grupy SOMA ANSAMBLE z Londynu. Zostań współtwórcą widowiska, poprzez aktywną manipulację dźwiękim oraz obrazem kreowanymi na żywo. Interactive music fix & visual odyssey.


Runda #3- 14 czerwca- temat tego wydarzenia jest osnuty wokół twórczości młodych filmowców- dzięki swojej otwartej formule- Gati Gatuszewska kurator eventu- zaprasza do współpracy odważnych artystów londyńskich pragnących zaprezentować swój punkt widzenia w sprawach ważnych, uniwersalnych i kontrowersyjnych. Oprócz uczty wizualnej i intelektualnej będzie można wsłuchać się w muzykę Adriana Mogrysa z Lanquidity Rec.

Cut it short and stand by!Kim jesteśmy:


PAiL czyli Polish Artists in London jest organizacją non-for-profit, która powstała w 2011 roku z potrzeby wspólnego działania na rzecz promocji polskiej kultury i sztuki poza granicami kraju w oparciu o kulturową wymianę z brytyjską sceną artystyczną.

Naszym głównym celem jest zrzeszanie i wspieranie wschodzących artystów polskiego pochodzenia działających w Wielkiej Brytanii. Szeroko pojęte działania kreatywne, które promujemy odzwierciedlają wielokulturowe środowisko oraz całe bogactwo wpływów artystycznych członków PAiL.

Nasze działania kierujemy do szerokiego grona odbiorców, bez względu na pochodzenie, traktując sztukę jako uniwersalny język. W naszym dorobku mamy współpracę z Polską Organizacją Turystyczną, Polskim Ośrodkiem Społeczno-Kulturalnym (POSK) oraz londyńskim centrum kulturalnym RichMix. Obecnie PAiL powiększył się o nowy oddział w Birmingham.


Więcej informacji na temat Manifestu PAiL: http://www.pail.org.uk/about/manifesto


Strona: www.pail.org.uk

 

Blog:www.polishartistsinlondon.tumblr.com

 

Facebook: www.facebook.com/PolishArtistsInLondon

 

Twitter @PaiLCollective


Wesprzyj PAiL finansowo: www.pail.org.uk/support-us

Co już zrobiliśmy:'Piosenki o wierze i poświęceniu'/ 'Songs of Faith and Sacrifice'- grudzień 2001-lipiec 2012- sztuka teatralna autorstwa Przemka Wojcieszka, w reżyserii Margot Przymierskiej, grana w The Rag Factory, POSKu oraz w RichMixie.

Pisali o nas min 'Pismo Teatr' oraz 'Nowy Czas'

Video 'Piosenek':

Trailer 1 Trailer 2 Trailer 3

 

Więcej informacji na temat 'Piosenek..''Artysto, pokaż się!'/ 'Artist, reveal yourself'- luty 2012- Jazz Cafe POSK- akcja kuratorska skierowana do wschodzących artystów, w której zaprezentowane zostały prace z zakresu malarstwa, video, teatru, fotografii, poezji, muzyki oraz mody. Dla wielu twórców była to pierwsza okazja pokazania swojego dorobku w Londynie.

Więcej informacji na temat 'Artysto, pokaż się'.'East in East Euro 2012'- lipiec 2012- PAiL został zaproszony do RichMixu na festiwal kultury wschodnioeuropejskiej, zainspirowany odbywającymi się w Polsce i na Ukrainie Mistrzostwami Piłki Nożnej. W ramach festiwalu PAiL przeprowadził przegląd kobiecej sztuki performatywnej pt 'F*OFFs' jak i miesięczną wystawę połączoną z kiermaszem prac naszych artystów.

Galeria prac z kiermaszu oraz przebieg wydarzenia.

Więcej informacji na temat F*OFFs- Dark Soul Dance Theatre /

Questo Nago /

Ewa Obrochta /

Stage Factory/

Magda the Cleaning Lady'The Spring Project'- wrzesień 2012- PAiL został zaproszony przez The Spring Project do współpracy przy organizacji wydarzenia kulturalnego na Vauxhall. Nasi artyści przemienili pustą przestrzeń w galerię oraz multimedialny plac zabaw za sprawą nano projekcji PaulSkiego, przy muzyce na żywo Dj Tru Feel'a.

Video z projektu.

 

Więcej informacji na temat 'The Spring Project'.'The Voice of Poland'- listopad 2012- we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną PAiL obją kuratorstwo nad częścią artystyczną podczas World Travel Market- drugiego z największych wydarzeń przemysłu turystycznego na skalę światową.

Video z wydarzenia.

 

Więcej informacji na temat współpracy z POT.
'Artist, Reveal Yourself'- PAiL West Midlands- z początkiem 2013 roku PAiL powiększył się o oddział w Birmingham, skupiający artystów z West Midlands. Dumnie zapowiadamy ich pierwszą akcję w Maju 2013, opartą na formule poprzedniej edycji 'Artysto, pokaż się!' z lutego 2012.

Więcej informacji na temat akcji. 

 
Startuj DOOP.PL | Dodaj do ulubionych | Poleć nas znajomym | Kontakt | Regulamin | Pomoc
Wszystkie prawa zastrzeżone przez doop.pl©